Окупанти просунулися вперед під Мар’їнкою, використовуючи ТМХ

Російські окупанти незначно просунулися вперед в районі частково окупованого, але нескореного села Георгіївка західніше нещодавно захопленого і ущент знищеного ворогом міста Мар’їнка.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» Дивись для порівняння скриншоти його карти за 29 лютого та 1 березня.

На останньому він червоними пунктиром і штриховкою позначив захоплені території, на яких вже закріпилися інтервенти. Зауважимо, що сіра зона при цьому в наш бік розширилася зовсім незначно.

Тим часом блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів про одну з можливих причин успіху агресора на цій ділянці фронту. А саме про використання ворогом ТМХ — теплоізоляційних маскувальних халатів:

«На Мар’їнському напрямку в районі Георгіївки орки почали прям активно використовувати ковдри для зменшення теплового випромінювання. Треба віддати належне, використовують більш розумно, ніж це я в бачив на лівому березі. Але при детальному обстеженні місцевості виявити та уразити скидом цілком можливо».

На відео, знятому безпілотним літальним апаратом, показані три скиди осколкових гранат на інтервентів в теплоізолюючих халатах, яких оператори дронів виявили вночі. Але звісно, багатьом іншим нічним штурмовикам могло пощастити. Адже вночі ворогів зазвичай виявляють за допомогою тепловізорних камер.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Морской пехотинец погиб, упав в яму: видео

17.12.2017 - 01:17
В Николаеве произошла трагедия, оборвавшая на ровном месте жизнь морского пехотинца ВСУ. Сержант провалился в яму под окном подвального помещения и получил серьезные травмы. Медики, прибывшие на вызов, констатировали смерть. ...

Пожар складов с боеприпасами у Балаклеи сняли с БПЛА: видео

23.03.2017
Окрестности вокруг складов боеприпасов у ...