Окупанти просунулися вперед під Авдіївкою, – ISW

Російські загарбники здійснили підтверджене просування в районі нещодавно захопленої Авдіївки (на північний захід від окупованого ще в 2014 році Донецька).

Про це, серед іншого, в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Вірогідно, маються на увазі зміни, про які ми повідомили ще вчора і минулої ночі – в першу чергу, окупація Ласточкиного. Принаймні, станом на 10:20 нових даних про просування агресора під Авдіївкою ми не бачили.

Тим часом, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», про цю ділянку фронту повідомив наступне:

«На Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито чотирнадцять атак ворога в районах населених пунктів Ласточкине, Сєверне, Первомайське та Невельське».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018 - 22:14
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом из-за пределов штрафной площадки оформил четвертую подряд победу «Динамо» в чемпионате страны. На сей раз над «Александрией», которая шла после четырех туров первенства на первом ...

В США занялись строительством дорог из свиного навоза

30.07.2016
Исследователи из Государственного технического и ...