Окупанти просунулися вперед на захід від Донецька, – ISW

Минулої доби російські окупанти здійснили підтверджене просування на південний захід від Донецька. Про це без подробиць і конкретних локацій в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Очевидно, мається на увазі Мар’їнський напрямок. Наші захисники з 79-ої окремої Таврійської десантно-штурмової бригади Збройних сил України, яка воює на цій длянці фронту, у своєму Телеграм-каналі написали:

«…Потихеньку займаємо більш вигідні рубежі, тому що русня тупо щогодинно насипає артилерією та керованими авіаційними бомбами. Наші передові позиції розбиті просто в хлам, потроху відходимо…».

При цьому наші воїни очікують на швидке покращення забезпечення бронетехнікою та боєприпасами за рахунок підтримки західних союзників, що дозволить стабілізувати ситуацію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нацдружины жестко зачистили цыганский табор в Голосеевском парке: видео

07.06.2018 - 19:13
В Киеве цыганский табор захватил национальный парк и нападает на его работников Появление таборов ромов вблизи столицы становится настоящим бедствием для окружающей природы. Не так давно представители молодежных организаций фактически ...

В США олень протаранил шедший на взлет пассажирский самолет: видео

16.02.2017
В аэропорту американского города Шарлотт ...