Окупанти просунулися вперед на Сватівському напрямку

Загарбники вже кілька діб поспіль повільно, але щодня просуваються вперед в районі нещодавно окупованого села Кислівка та сусіднього нескореного Берестового на Куп’янському (Сватівському) напрямку.

Зокрема, Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Луганській області та в сусідніх районах Донеччини і Харківщини, сьогодні повідомив:

«На північ від Кислівки противник продовжує тиснути вздовж залізниці в західному напрямку — ситуація без істотних змін. На північ від Берестового російські війська просунулися вздовж лісосмуги на глибину до 750 метрів і продовжують тиснути у східному напрямку. У самому Берестовому тривають бої».

Ці зміни зафіксував на своїй мапі авторитетний вітчизняний укладач фронтових карт і військовий експерт «DeepState», позначивши втрачені за вчора території, на яких вже закріпилися загарбники, червоно-коричневою штриховкою.

Окрім того, «DeepState» констатував зсунення сірої зони в наш бік північніше сусідніх окупованих сіл Новоселівське і Коломийчиха, що ми умовно позначили червоними стрілочками.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео массовой драки ультрас «Динамо» с одесситами

06.11.2017 - 11:09
В полицию после драки доставлено 79 человек После того, как группировка киевских ультрас «Родичі» в начале августа прекратили перемирие, она периодически устраивает потасовки с фанатами других клубов, близких к блоку ...

«Заря» в Испании победила «Атлетик»: видеообзор

28.09.2017
Ай-да луганская «Заря», ай-да красавцы! ...

Наглый енот отобрал у мужчины еду: видео

18.03.2018
В то время, как бездомные ...

Джошуа победил Кличко: видео

30.04.2017
Великий украинский чемпион Владимир Кличко ...