Окупанти просунулися вперед на Покровському напрямку

Російські окупанти просуваються вперед на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку завдяки безкінечному ліміту гарматного «м’яса», користуючись виснаженням і втратами Сил оборони.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» минулої ночі розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс: «…Противник має просування, наші підрозділи сильно виснажені та зазнають втрати…»

Він пояснює, що наші бійці воюють вже більше року з вкрай важким навантаженням, тоді як загарбники посилають на штурми наших позицій безкінечні групи зі «свіжих» інтервентів.

Так, ворог несе великі втрати, однак його це цілком влаштовує, «м’ясо» поки що не закінчується. Мало того, заради економії інтервенти на цій ділянці фронту практично припинили використання бронетехніки.

Зазначимо, після захоплення Авдіївки агресор пройшов на захід вже п’ятнадцять кілометрів широким фронтом (в 24 км), захопивши з тридцять населених пунктів…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016 - 21:38
После достаточно скандального заявления ведущего эксперта Центра военно-политических исследований МГИМО Михаила Александрова относительно выжидания момента для масштабного наступления и бомбежек Украины в Москве озвучили позицию и по Беларуси. Для казалось ...

Самосвал разулся прямо на ходу (видео)

25.10.2015
У китайского самосвала на ходу ...