Окупанти просунулися вперед на Куп’янському напрямку

На Куп’янському (Сватівському) напрямку за перші вісімнадцять годин восьмого липня російські окупанти двічі безуспішно штурмували позиції Сил оборони біля Стельмахівки. Станом на 16:00 продовжувався бій неподалік Берестового.

«Ситуація контрольована», — про це, серед іншого, в останній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» зафіксував помітне просування загарбників на цій ділянці фронту східніше Куп’янська і Синьківки.

Дивись скриншот його карти за підсумками сьомого липня, на якому він червоно-коричневою штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, на якій за вчора закріпилися загарбники.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016 - 12:04
В относительно небольшом удалении от Солнечной системы ученые рассмотрели планету класса суперземля. По подсчетам специалистов она в 5,4 раза тяжелее Земли, а ее орбитальный период составляет 8,7 суток. В СМИ ...

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, ...

Израиль в огне – ситуация усугубляется: видео

24.11.2016
В Израиле бушуют пожары. В ...