Окупанти просунулися вперед на Харківщині

В північно-східній частині Харківської області (Куп’янський напрямок) російські окупанти остаточно захопили село Дворічне і лісовий масив між ним і річкою Оскол, а також східну частину сусідньої Гряниківки.

Про це у своєму звіті за вчора повідомив авторитетний український укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState». Дивись для порівняння карти за дев’яте та десяте лютого; на останній ми червоними стрілочками позначили місця просування загарбників.

Одразу зазначимо, що цей успіх агресора чисто географічно є мізерним (на мапі більшого масштабу його взагалі не помітно) і не відповідає очікуванням рашистів від свого наступу на північній ділянці фронту (Куп’янський і Лиманський напрямки).

Просування, а ще важливіше значення вдалого наступу ворога біля вільного міста Дворічна не можна й близько порівнювати з Бахмутським напрямком.

Але, як повідомив у ранковому зведенні Генеральний штаб Збройних сил України: «противник продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках». 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Сумах мужчина бросил гранату в зал ночного клуба: видео момента

10.06.2018 - 13:14
В Сумах мужчина в черной одежде и с черной балаклавой на голове швырнул гранату в помещение ночного клуба Луна. После этого он бросился наутек, однако уйти не смог — полицейские ...

Геращенко объяснил, почему вылизал тарелку в ресторане: видео

09.12.2017
Нардеп Антон Геращенко вполне вразумительно ...

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016
Карьера легендарного «Хамви» в американской ...