Окупанти просунулися вперед на Харківщині

В північно-східній частині Харківської області (Куп’янський напрямок) російські окупанти остаточно захопили село Дворічне і лісовий масив між ним і річкою Оскол, а також східну частину сусідньої Гряниківки.

Про це у своєму звіті за вчора повідомив авторитетний український укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState». Дивись для порівняння карти за дев’яте та десяте лютого; на останній ми червоними стрілочками позначили місця просування загарбників.

Одразу зазначимо, що цей успіх агресора чисто географічно є мізерним (на мапі більшого масштабу його взагалі не помітно) і не відповідає очікуванням рашистів від свого наступу на північній ділянці фронту (Куп’янський і Лиманський напрямки).

Просування, а ще важливіше значення вдалого наступу ворога біля вільного міста Дворічна не можна й близько порівнювати з Бахмутським напрямком.

Але, як повідомив у ранковому зведенні Генеральний штаб Збройних сил України: «противник продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках». 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Суд избирает меру пресечения Новикову, который облил кислотой советника мэра Херсона: видео

06.08.2018 - 14:05
Задержанным за нападение на Екатерину Гандзюк, которую 31 июля в Херсоне облили серной кислотой, является местный житель Николай Новиков 1978 года рождения. Об этом сегодня в Facebook написал юрист Маси Найем. После ...

Як у Вінниці урочисто підняли Олімпійський прапор

07.08.2016
301 медаль розіграють спортсмени із ...