Окупанти просунулися вперед на Бердянському напрямку

У Запорізькій області минулої доби бійці Сил оборони відбили вісім атак російських окупантів північніше окупованого Приютного (Бердянський напрямок) і західніше окупованого Вербового та звільненого минулого літа Роботиного (Мелітопольський напрямок).

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував помітне просування загарбників біля вищезгаданого Приютного.

Дивись скриншот його карти за 31 січня, на якому він червоними пунктиром і штриховкою позначив територію, на якій закріпилися інтервенти. Також відчутно в наш бік змістилася сіра зона.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы ДНР обстреляли позиции ВСУ, прикрываясь школьниками: видео

05.04.2018 - 14:22
В последние дни одной из самых горячих точек на Донбассе вновь стало Приморское направление. Тут оккупанты регулярно обстреливают позиции ВСУ возле Широкино, Павлополя, Гнутово, Лебединского… Подтверждает это и видео от ...

НАБУ показало видео обыска Розенблата на борту самолета

20.10.2017
НАБУ обнародовало видео, на котором ...

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016
Уже никого не удивить говорящими ...