Окупанти просунулися вперед на Бахмутському напрямку

Минулої доби на Бахмутському напрямку наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Верхньокам’янське, Благодатне, Красна Гора, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське і Кліщіївка.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого повідомив його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, український воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» у своєму звіті за четвертий день лютого розповів про стан справ більш детально:

«Бахмутський відтинок — ситуація залишається складною. Ворог намагається витіснити наші сили з Красної Гори, зайти в Парасковіївку та з трьох сторін наступає на сам Бахмут. Ситуація біля траси на Костянтинівку близька до критичної, але поки що вдається стримати орду кацапів, яка не полишає спроб перерізати дорогу».

Якщо порівнювати між собою карти за четверте та п’яте лютого, легко помітити відчутне просування агресора на вказаних напрямках. На актуальній мапі ми умовно позначили ці місця червоними стрілочками.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ отбили мощный штурм оккупантов и нанесли врагу урон: видео

13.06.2018 - 11:14
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что 12 июня ВСУ адекватно и, главное, эффективно  отвечали на штурмы и обстрелы со стороны террористов на Донбассе: позиции удержаны, ликвидированы 5 и ранены 4 боевиков, ...

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015
Компания Google назначила руководителя направления ...

Захват «Боинга» в России: появилось видео штурма

22.01.2019
Пассажир самолета Аэрофлота потребовал вместо ...