Окупанти просунулися вперед біля Верхньокам’янського

Минулої доби російські окупанти безуспішно штурмували наші позиції в районі Білогорівки Луганської області, завдаючи по ним та сусідньому Серебрянському лісництву авіаційні удари.

Про це у ранковому зведенні повідомила обласна військова адміністрація, вказавши також на мінометний обстріл Невського, з реактивної артилерії – Новолюбівки, зі ствольної – Макіївки.

У свою чергу, телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Лиманському (Кремінському) і Куп’янському (Сватівському) напрямках, повідомив, що загарбники просунулися південніше вищезгаданої Білогорівки:

«Верхньокам’янське. Кацап зайняв частину опорного пункту на межі Донецької та Луганської областей».

На оприлюдненій ним мапі ділянка, на якій вже закріпилися інтервенти, забарвлена помаранчевим кольором і обведена такою ж лінією. До речі, це територія Луганщини.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Два котенка влюбились друг в друга и просто не могут больше скрывать своих чувств (фото) (видео)

03.12.2016 - 12:58
Пользователей интернета по всему миру тронула до глубины души фотография двух взятых из приюта котят — Луи и Луны, на которой они сидят напротив украшенной елки и как будто целуются. ...

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016
Преступники всегда были людьми изобретательными, ...