Окупанти просунулися вперед біля Синьківки

Протягом перших шістнадцяти годин 23 червня на Куп’янському (Сватівському) напрямку російські окупанти вже вісім разів атакували позиції Сил оборони: «Українські воїни ефективно нищать загарбників».

Про це, серед іншого, у зведенні станом на 16:00, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«П’ять з цих атак ще тривають — в районах населених пунктів Стельмахівка, Синьківка, Берестове та Степова Новоселівка. Ворожі втрати уточнюються».

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» зафіксував просування агресора східніше нескореної Синьківки (на північний схід від Куп’янська).

Дивись скрншот його карти за підсумками 22 червня, на якому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких за вчора встигли закріпитися загарбники.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017 - 17:13
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного редактора издания «Страна» Игоря Гужвы с посредником. Луценко заявил, что из него ясно, что идет договор о платном размещении или неразмещении материалов и выразил сожаление ...

Танк «Азовец» — новая разработка Украины

30.11.2015
Предлагаем познакомиться с новой разработкой ...

Прогулку и чудачества голого мужчины в Киеве сняли на видео

11.12.2017
Похоже, декабрь стал месяцем эксгибиционистов. ...

Собачка делает себе джакузи (видео)

06.04.2016
Многие люди хотят заиметь джакузи. ...