Окупанти просунулися в районі Старомайорського, – «DeepState»

Російські окупанти здійснили підтверджені просування на ділянці фронту в районі адміністративного кордону  між Донецькою та Запорізькою областями. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію в Україні без подробиць повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Деталі навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» — загарбники захопили значні території в селі Старомайорське Донецької області і поруч з ним.

Дивись скриншот його сьогоднішньої карти за підсумками 28-го травня, на якому він позначив червоно-коричневими штриховкою і пунктиром втрачену ділянку, на якій вже встигли закріпитися загарбники.

Ми ж, крім того, червоними стрілочками вказали місця зсуву сірої зони в наш бік. Наразі Збройні сили України впевнено контролюють не більше 10% населеного пункту, який був звільнений влітку 2023 року.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Криштиано Роналду получил свой четвертый «Золотой мяч»: видео

12.12.2016 - 22:01
Португальский нападающий мадридского «Реала» Криштиано Роналду выиграл голосование французского издания France Football за звание лучшего игрока мира. В этом году France Football вручает награду отдельно от ФИФА. Ранее он награждался «Золотым мячом» ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...

В Москву ввели «Искандеры» и «Тайфуны»: видео репетиции парада

27.04.2018
Российское издание «Звезда» Минобороны РФ опубликовало ...