Окупанти просунулися в районі Старомайорського

Російські загарбники просунулися вперед в районі частково окупованого села Старомайорське Донецької області (Времівський або раніше Бердянський напрямок), у тому числі в самому населеному пункті.

Про це під час актуалізації своєї карти за підсумками десятого червня повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти, на якій він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, де вже встигли закріпитися загарбники. Окрім того, додатково в наш бік змістилася сіра зона, місця чого ми умовно позначили червоними стрілочками.

Тим часом рашистські «воєнкори» заявили про повну окупацію Старомайрського, оприлюднивши відео зі своїми прапорами в селі. Про це повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

За даними «DeepState» ворог впевнено контролює 80% населеного пункту. Збройні сили України – не більше 5%. Решта перебуває в сірій зоні активних боїв. 


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Дальнобойщики помогли спасти груз и машину коллеги (видео)

27.12.2015 - 12:28
Дорога, тем более дальняя, сопряжена с немалой толикой опасностей и неожиданностей. Неприятность случилась с прицепом одной из фур. Его занесло на обочине и он, возможно из-за неправильно распределенного груза, так ...

Крыса принимает ванну

20.10.2015
Домашняя крыса принимает ванну. ...

В Японии после запуска рухнула ракета: опубликовано видео

30.06.2018
Неудачей завершился запуск ракеты в ...