Окупанти просунулися в районі Синьківки під Куп’янськом

Російські окупанти просунулися вперед східніше нескореного прифронтового села Синьківка на північний схід від міста Куп’янськ у Харківській області (Куп’янський або Сватівський напрямок).

Про це сьогодні о 14:11 повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Луганській області та в прилеглих районах Харківщини і Донеччини (також Лиманський (Кремінський) і Сіверський напрямки).

Він оприлюднив мапу, на якій втрачена територія, на якій вже встигли закріпитися загарбники, забарвлена в помаранчевий колір і позначена рожевою стрілкою.

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативній інформації станом на 14:00 поточної доби про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«Збільшилась інтенсивність штурмових дій російських окупантів на Куп’янському напрямку. Сім разів противник атакував позиції наших підрозділів неподалік Синьківки, Степової Новоселівки, Стельмахівки, Чернещини та Дружелюбівки. У напрямку двох останніх населених пунктів бої наразі тривають».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Пожар складов с боеприпасами у Балаклеи сняли с БПЛА: видео

23.03.2017 - 20:06
Окрестности вокруг складов боеприпасов у Балаклеи Харьковской области засняли с дрона. На видео отчетливо видны масштабы происшествия. Очаги дыма разбросаны на десятки гектаров. Отметим, после взрывов боеприпасов и пожара, начавшегося ...

Украина эффектно обыграла Сербию: видео голов

15.11.2016
В Харькове сборная Украины сыграла ...

ВСУ уничтожили танк и блиндаж с террористами: новое видео

22.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня ...

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016
Недавно президент России Путин предложил ...