Окупанти просунулися в районі Часового Яру, – DeepState

Російські загарбники «нещодавно» здійснили підтверджені просування поблизу частково окупованого містечка Часів Яр (західніше раніше захопленого ворогом Бахмута) на Краматорському напрямку.

Про це, серед іншого, без подробиць в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні розповіли експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» зафіксував відчутне просування агресора в цьому районі за підсумками шостого липня.

Дивись скриншоти його карти, на якій він позначив втрачені території, на яких позавчора закріпилися загарбники, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром. Окрім того, ми червоними стрілочками вказали місця відчутного зсуву сірої зони активних боїв в наш бік.

Фактично ворог ще на двох ділянках пройшов до каналу «Сіверський Донець – Донбас», який слугує тут основною лінією фронту. А сіра зона розповсюдилася на південно-східну п’яту частину нескореного села Калинівка.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Израиле на нефтеперерабатывающем заводе прогремел взрыв: видео

25.12.2016 - 20:41
На нефтеперерабатывающем заводе в израильской Хайфе произошел мощный взрыв. Клубы дыма поднялись над емкостью с топливом. Для ликвидации возгорания власти направили практически все экипажи спасателей. Как пишет Jerusalem Post, это ...

Шахтер не смог обыграть Сталь: видео голов

28.10.2017
«Шахтер» второй раз подряд сыграл ...