Окупанти просунулися в районі Часового Яру, – DeepState

Російські окупанти нещодавно здійснили підтверджене просування поблизу містечка Часів Яр на Краматорському напрямку. Про це без конкретики в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні заявили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, це опосередковано підтвердив вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», але з певним уточненням – ворог захопив частину сусіднього села Іванівське.

Дивись скриншот його карти за підсумками двадцятого травня, на якому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, на якій вже закріпилися загарбники.

Успіх ворога важко назвати суттєвим, адже раніше ця оточена інтервентами з трьох сторін ділянка перебувала у сірій зоні. Шансів на її утримання практично не було, головне, щоб наші захисники не потрапили там в оточення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко опубликовала скандальное видео

20.03.2018 - 13:12
Похоже, даже сторонники Надежды Савченко уже начинают сомневаться в ее адекватности. Так, 20 марта в Сети появилось странное 16-секундное видео, на котором нардеп на фоне декорации в виде зала ВР ...

Украинская группа O.Torvald отлично выступила в финале Евровидения: видео

14.05.2017
Приближается к завершению финал Евровидения. ...

Спасение слоненка, упавшего в колодец

30.12.2015
Ох не легкая это работа ...

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019
Сын уволенного вчера президентом Порошенко ...