Окупанти просунулися в напрямку Торецька, – ISW

Російські окупанти нещодавно підтверджено просунулися вперед у напрямку Торецька. Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативній інформації станом на 13:00 поточної доби про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«Не збавляє ворог темпів наступальних дій також на напрямку Горлівка – Торецьк. Сили оборони організовано стримують штурмові дії противника, чотири атаки відбито, ще дві – продовжуються».

І вже у звіті за перших шістнадцять годин 25 червня:

«На Торецькому напрямку кількість штурмів окупантів збільшилась до одинадцяти. Активно працює ворожа авіація, зокрема, сім ударів одинадцятьма КАБами зазнало місто Торецьк, ще однією авіабомбою терористи вдарили по Деміївці».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

История развития самолётов с вертикальным взлётом (видео)

26.02.2016 - 20:28
Все самолёты с возможностью вертикального взлёта и посадки – в одном видеоролике Самолёты вертикального взлёта и посадки (СВВП) начали активно разрабатываться в середине прошлого века. Толчком к этому послужило желание ...

Беринчик нокаутировал в чемпионском бою Аллана Валлеспина: видео

17.12.2017
Украинские боксеры продолжают радовать, пополняя ...

Какие развивающие игрушки необходимы ребенку до 6 месяцев

11.09.2016
Количество развивающих игрушек для маленького ...