Окупанти просунулися в бік Уманського на Авдіївському напрямку

На Авдіївському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили п’ятдесят атак російських окупантів у районах Архангельського, Соколу, Семенівки, Новоолександрівки, Новопокровського, Уманського, Калинового, Яснобродівки, Нетайлового та Первомайського.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів речник Генерального штабу Збройних Сил України Дмитро Лиховій.

Звернемо увагу, що півсотні ворожих штурмів – це відносно дуже багато. Можливо, навіть має місце, так би мовити, рекорд атак загарбників на одному напрямку за добу.

Тим часом, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» фіксує, що вчора на цій ділянці фронту агресор помітно просунувся з раніше окупованої Орлівки до вільного Уманського.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за підсумками першого і другого травня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили місця зсуву сірої зони в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России назвали фамилии заказчиков убийства Гиви – Зорян и Шкиряк: видео

10.02.2017 - 20:35
Телеканал Россия 24 назвал Зоряна и Шкиряка заказчиками ликвидации предводителя «Сомали» Толстых Очень уж в ЛДНР и России не любят Шкиряка, который никогда не выбирал выражений в адрес оккупантов… Как ...

В Канаде морской лев утащил девочку под воду: видео

21.05.2017
Беспечность жителей развитых западных стран ...

Появилось видео обстрела дома Авакова из салютных установок

09.02.2019
Сегодня вечером активисты нескольких организаций ...