Окупанти просунулися в бік Часового Яру

Сімнадцятого лютого російські окупанти активізувалися на Бахмутському напрямку. Частину масованих піхотних штурмів (майже без бронетехніки) наші захисники відбили, але в результаті інших відступили.

Про це о 21:10 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Також він вказав: «Зараз ворог дуже щільно відпрацьовує артою окраїни Часового Яру (вільне містечко західніше Бахмута), ворожа авіація не замовкає».

Інший наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», о 21:15 написав: «Під Іванівським (нескорене село західніше Бахмута) у орків невеличке просування, але не стратегічне».

А Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» о 20:34 повідомив: «В найближчий час очікуйте битву за Часів Яр. Орки дуже потужно розвалюють місто з артилерії».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018 - 12:41
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

Появилось видео обстрела дома Авакова из салютных установок

09.02.2019
Сегодня вечером активисты нескольких организаций ...