Окупанти просунулися в бік Часового Яру

Сімнадцятого лютого російські окупанти активізувалися на Бахмутському напрямку. Частину масованих піхотних штурмів (майже без бронетехніки) наші захисники відбили, але в результаті інших відступили.

Про це о 21:10 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Також він вказав: «Зараз ворог дуже щільно відпрацьовує артою окраїни Часового Яру (вільне містечко західніше Бахмута), ворожа авіація не замовкає».

Інший наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», о 21:15 написав: «Під Іванівським (нескорене село західніше Бахмута) у орків невеличке просування, але не стратегічне».

А Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» о 20:34 повідомив: «В найближчий час очікуйте битву за Часів Яр. Орки дуже потужно розвалюють місто з артилерії».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Наряды с Каннского кинофестиваля, которые поразили зрителей: фото, видео

03.06.2017 - 17:32
В прошедшие выходные закончился 70-й Каннский фестиваль, где «Золотую пальмовую ветвь» получила картина «Квадрат» шведского режиссера Рубена Эстлунда. И членам жюри, и критикам понравилась эта полная иронии сатира на современное искусство. Вторая по значимости ...

Разработана батарея, работающая 10 часов после 5 минут заряда (видео)

21.11.2015
Исследователи корпорации Huawei Technology представили ...