Окупанти просунулися в Бахмуті, траса на Костянтинівку потрапила в сіру зону

Бахмут завчасно готувався до оборони. Місто оточене панівними висотами. Продумана система інженерних загороджень у поєднанні з природним ландшафтом перетворили цей район на справжню неприступну фортецю.

Так досить оптимістично охарактеризував ситуацію в Бахмуті і біля нього командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський (бойовий генерал, який зробив кар’єру в АТО/ООС).

Попри це щодня агресор повільно, але просувається в самому місті і навколо нього. Ось що пишуть англомовні військові блогери, яких сьогодні після обіду переклав Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«17:30. Ситуація у Бахмуті та на всьому Бахмутському напрямку критична. За декількома напрямками вагнерівці та російські війська продовжують активний наступ. У Бахмуті, Червоній Горі та на околицях Парасковіївки є поступ».

«Сьогодні орки досягли подальших успіхів у місті на північному сході, також просунулися на півдні, прагнучи розширити свій плацдарм на південних околицях міста».

На одній з мап сіра зона південно-західніше Бахмута розширилася на ділянку траси «Бахмут – Костянтинівка». Втім, ЗСУ вже давно не використовують цю дорогу для постачання. Поки що воно відбувається путівцями західніше міста.

Якщо дивитися на другу карту, то видно, що просування ворога в Бахмуті невеликі, але подібні відбуваються щодня…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Камерун выиграл у Египта и стал пятикратным чемпионом Африки: видео

06.02.2017 - 00:37
В Габоне завершился чемпионат Африки по футболу. Чемпионом в пятый раз в своей истории стала сборная Камеруна. В финале они, проигрывая по ходу встречи, обыграли семикратных обладателей Кубок африканских наций ...

Покемономанія на Вінниччині

02.08.2016
Покемономанія вже у Вінниці. Ця ...