Окупанти просунулися у Вовчанську на нові позиції

Російські окупанти просунулися вперед в прикордонному містечку Вовчанськ Харківської області на глибину до 850 метрів. Про це з посиланням на західних OSINT-дослідників о 8:10 повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

На оприлюдненій ним мапі втрачена територія, на якій вже встигли закріпитися загарбники, забарвлена червоним кольором. Досі це, очевидно, була сіра зона.

850 метрів для Вовчанська – це багато, однак поки що це вузький виступ. Є надія на те, що Збройні сили України його зріжуть.

Також «Донбас Оперативний» повідомив, що тривають бої в районі села Стариця, і що інтервенти продовжують використовувати розбомблену нашою авіацією лікарню Вовчанська в якості своєї перевалочної бази.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Опубликовано видео, как Путин искупался в проруби

19.01.2018 - 13:36
Президент России Путин на Крещение не преминул воспользоваться случаем, чтобы набрать несколько баллов у избирателей — искупался в проруби. Он побывал в монастыре в Тверской области и зашел в прорубь ...