Окупанти просунулися у напрямку сіл Новобахмутівка і Очеретине

Російські окупанти просунулися вперед у напрямку сіл Новобахмутівка і Очеретине на Авдіївському напрямку. Про це лаконічно, без подробиць о 17:57 повідомив блогер і наш захисник, який веде телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у вечірньому зведенні за перших вісімнадцять годин чотирнадцятого квітня про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Авдіївському напрямку нашими захисниками відбито шість атак в районах Новобахмутівки, Новокалинового, Первомайського та Нетайлового, де ворог за підтримки авіації, намагався витіснити наші підрозділи із займаних рубежів».

Зазначимо, що Новокалинове знаходиться поруч з Новобахмутівкою і Очеретиним.

Тим часом міністр оборони Рустем Умєров відвідав бойові підрозділи на Східному напрямку й заявив, що росіяни зосереджують сили для прориву західніше Бахмута, але Сили оборони ефективно зривають ці плани.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

16.02.2019 - 12:11
Рабиновичу на двери какая-то сволочь написала слово из трех букв! Рабинович стирать его не стал, просто впереди приписал «Большой»! И как изменился смысл! Как заиграла надпись! — Как же хочется ...

Курьезное ограбление (видео)

05.10.2015
Курьезное ограбление удалось заснять на ...