Окупанти просунулися у напрямку села Побєда

Російські загарбники з боями просунулися південніше окупованого та вщент знищеного містечка Мар’їнка, захопивши ділянку шириною до 650 метрів і глибиною до 500 м у напрямку вільного села Побєда.

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний». Він оприлюднив мапу, де територія, на якій вже закріпилися інтервенти, забарвлена червоним кольором.

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» більш обережний – він зафіксував в цьому районі розширення сірої зони в наш бік. Тобто, він сумнівається, що ворог там вже закріпився.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за десяте і одинадцяте лютого. На останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили вказаний район.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Игрок «Аякса» Велтман обманул соперника и опозорился на всю Европу: видео

13.02.2017 - 00:30
Вице-капитан «Аякса» Йоэл Велтман в матче 22-го тура чемпионата Голландии против «Спарты» шокировал своим неспортивным поступком.  Указав игроку команды соперников на лежащего на газоне своего партнера по команде Бертрана Траоре, Велтман ...

На VW Golf установили систему управления жестами

21.06.2015
Обновленный Volkswagen Golf, который появится ...

Як вінничани оцініють проведену декомунізацію

07.09.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...