Окупанти просунулися у місті Часів Яр

На Краматорському напрямку російські окупанти з великими втратами прорвалися у східну частину містечка Часів Яр (мікрорайон Канал) та, вірогідно, остаточно окупували сусіднє села Іванівське (між Часовим Яром і Бахмутом).

Повідомивши сьогодні про це з посиланням на власну розвідку, Міністерство оборони Великобританії, констатувало запеклі вуличні бої в Часовому Ярі, але заявило, що загарбники не змогли форсувати канал «Сіверський Донець – Донбас», який є основною лінією оборони Збройних сил України в цьому районі.

В принципі, про ці зміни на фронті ще вчора повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Однак речники оперативно-стратегічного угрупування Хортиця заперечили факт окупації Іванівського.

Хоча за даними «DeepState», ворог до вчора впевнено контролював мінімум 80% території населеного пункту. А решта перебувала в сірій зоні, оточеній з трьох сторін загарбники – шансів на утримання не дуже багато.

Тим часом наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», о 16:37 написав: «В населеному пункті Часів Яр, окупанти мають просування».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Масштабная авария в Киеве: видео

23.09.2017 - 20:34
В Киеве произошла массовая авария. На Броварском шоссе возле станции метро Лесная врезались шесть автомобилей. Плюс поврежден кофейный киоск. Парень-пешеход пострадал и отправлен в реанимацию. Сообщается, что спровоцировал ДТП КамАЗ. ...

ВСУ уничтожили опорный пункт террористов: видео

29.09.2019
Фронтовой волонтер Юрий Москаленко и ...