Окупанти просунулися у Красногорівці, – DeepState

Російські загарбники просунулися вперед на північному сході частково окупованого, але нескореного містечка Красногорівка західніше Донецька. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його сьогоднішньої карти за підсумками сьомого травня, на якому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачену територію, на якій закріпилися інтервенти. Ми ж, у свою чергу, червоними стрілочками вказали на розширення сірої зони в наш бік в межах населеного пункту.

Телеграм-канал «Донбас Оперативний» це підтвердив і прокоментував:

«Йдуть важкі бої за Красногорівський вогнетривкий завод та північно-східну частину міста, де противник просунувся вздовж вулиць Першого травня та Чайковського на глибину до 700 метрів.

Ворог вже зміг вклинитися на зручні для нього позиції… Невідомо, що станеться раніше — або ворог зможе прорвати нашу оборону в Красногорівці, або дійдуть касетні 155-міліметрові снаряди, та окупант швидко втратить залишки потенціалу для атак».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019 - 10:46
Сегодня рано утром в прифронтовом Куйбышевском районе Донецка взорвался склад боеприпасов террористов ДНР (смотри видео и скрины от местных жителей, размещенные в социальных сетях): «Донецк, Куйбышевский район, 7:12, 25/09/2019. пожар ...

Перуанка из храпа мужа собрала мировой хит Despacito: видео

20.07.2017
Вместе со своей племянницей креативная ...