Окупанти просунулися у Кислівці на Сватівському напрямку

Російські окупанти просунулися вперед на глибину до 250 метрів вздовж вулиці Зелена у східній частині прифронтового села Кислівка Харківської області (Куп’янський, він же Сватівський напрямок).

Про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Луганщині та в сусідніх районах Харківщини та Донеччини. Він оприлюднив мапу, на якій коричневим кольором позначена захоплена російськими фашистами територія.

Підтвердив просування загарбників в районі Кислівки і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» (дивись також і його карту).

А у своєму звіті за минулу добу він написав: «Тривають активні штурмові дії ворога у Кислівці, вводяться резерви, але успіхи противника явно не відповідають заявленим очікуванням».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Укроборонпром провел успешные испытания нового боевого модуля «Дуплет», видео

25.04.2018 - 15:33
Новый украинский боевой модуль показал свои возможности. Вчера, 24 апреля, пресс-служба госконцерна «Укроборонпром» показала испытания БМ «Дуплет», проходившие на одном из полигонов Житомирской области. Изначально «Дуплет» разрабатывался для модернизации БМП-2, поэтому ...

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом ...