Окупанти просунулися східніше Часового Яру

Російські окупанти здійснили підтверджене просування поблизу вільного містечка Часів Яр, розташованого західніше раніше окупованого і зруйнованого Бахмута.

Про це, серед іншого, в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на лінії фронту в Україні без деталей повідомили експерти американського Інституту вивчення війни.

Це підтвердив і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за тринадцяте та чотирнадцяте квітня.

На останньому він червоно-коричневою штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники. При цьому сіра зона в наш бік змістилася незначно, зате в межах міста – ми це місце умовно позначили червоною стрілочкою.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» написав: «Кацапи просуваються східніше Часового Яру. Сьогоднішні кадри роботи скидів, які опубліковано ОСУВ «Хортиця», демонструють ураження ворожої піхоти на околицях дачних поселень у Часовому Яру та посадки, яка східніше висоти 231.5. Решта скидів відбуваються у лісистій місцевості, відповідно ворог проводить насичення живою силою підступів до міста».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео, из-за которого Ляшко могут посадить, покоряет Интернет

15.07.2016 - 22:02
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко теоретически рискует попасть в тюрьму. По-крайней мере статьи УК Украины, по которым по факту угроз со стороны Ляшко генпрокуратурой внесены сведения в ЕРДР, именно это ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

25.08.2018
Учитель математики с легкостью выиграл ...

Дальнобойщики помогли спасти груз и машину коллеги (видео)

27.12.2015
Дорога, тем более дальняя, сопряжена ...

В Сирии новая химическая атака: видео

12.04.2017
На северо-западе Сирии правительственные войска ...