Окупанти просунулися північніше Соледара і захопили село Веселе

Російські загарбники просунулися вперед північніше окупованого міста Соледар, у тому числі захопили значну частину села Веселе.

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Збройні сили України відступили на пагорб за селом. З тактичної точки зору це досягнення (інтервентів) має невелике значення, бо справжньою опорною точкою місцевості є саме пагорб».

Підтверджує це і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»: «Противник практично захопив Веселе, крайня лінія ворога у селі на доуточненні».

На своїй мапі за вісімнадцяте січня «DeepState» забарвив території, на яких вже закріпилися окупанти, червоними пунктиром і штриховкою.

Але при цьому він збільшив сіру зону західніше Веселого (південніше вільної Роздолівки) у бік ворога – ми це місце умовно позначили синьою стрілочкою. «DeepState» пояснив, що це просто уточнення — тобто раніше він помилково позначив цей район окупованим.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Каире нашли огромную статую самого великого египетского фараона Рамзеса II: видео

11.03.2017 - 16:02
В Каире совершенно случайно обнапружили фрагменты некогда 8-метровой статуи фараона Рамзеса II, называемого Великим. О сенсационной находке заявил министр древностей Египта Халед эль-Анани. Голову и бюст правителя обнаружили среди мусора ...

Что происходит с круизным лайнером во время шторма

16.12.2015
Круизный лайнер только кажется таким ...

Создали лесовоз-трансформер (видео)

22.11.2015
Длинномерные лесовозы усложняют движение на ...