Окупанти просунулися північніше Білогорівки

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин поточної доби бійці Сил оборони відбили сімнадцять атак російських загарбників; якась частина з них мала місце в районі села Білогорівка Луганської області.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Однак, блогер і наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», о 17:16 написав: «Окупанти мають просування на північ населеного пункту Білогорівка». 



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016 - 15:30
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск шлемов дополненной реальности для экипажей бронетехники Узкие смотровые щели бронетехники вскоре будут восприниматься как пережиток прошлого. Вчера израильская компания Elbit Systems объявила о том, что ...

Собакообразное Нечто

10.01.2016
На видео животное, которое мы ...