Окупанти просунулися північніше Бахмута

Бійці Збройних сил України на Бахмутському напрямку захопили ворожий окоп, в якому знайшли трупи трьох. бойовиків російської приватної військової компанії Вагнера. Про це, зокрема, повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео.

Однак в цілому ситуація навколо Бахмута стала критичною для нас. Це зрозуміло, наприклад з сьогоднішнього аналізу від «Донбасу Оперативного»:

«На Бахмутському напрямку відновився активний наступ вагнерівців на південні околиці. У районі Квадрати бої у приватному секторі та лісопосадці. У Забахмутці (східна частина міста) за останні 18 годин ситуація значно погіршилася — вагнерівці збільшили кількість штурмових груп. Село Берхівка повністю захоплене вагнерівцями.  Бої на північній та північно-західній околицях Ягідного. Бої на схід від села Дубово-Василівка».

Український військовий експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» в звіті за 22 лютого був ще більш категоричний:

«Берхівка захоплена ворогом… Йдуть бої в Ягідному. На східному березі Бахмутки ворог повільно, але видавлює наші сили до річки… Східний берег зараз викликає питання — чи є сенс його тримати в таких умовах і як довго? З півночі ситуація взагалі викликає певні страхи. Ворог вийшов на 200-метрові висоти і видавлює наших з Берхівки, якщо вже це не зробив. Для розуміння, до траси з Хромового все знаходиться нижче».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016 - 19:08
Карьера легендарного «Хамви» в американской армии подходит к концу. Минобороны США подписало с компанией Oshkosh Defense контракт на поставку первого лота в рамках программы Joint Light Tactical Vehicles (JLTV), согласно ...

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус ...