Окупанти просунулися під Донецьком, – ISW

Російські окупанти здійснили підтверджене просування поблизу Донецька. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, без подробиць заявив американський Інституту вивчення війни (ISW).

Як не дивно, при бажанні в цьому повідомленні можна знайти позитив, адже вперше за тривалий час експерти ISW в щоденному звіті вказали лише одну локацію, де ворог мав просування. Раніше їх було в рази більше.

Нагадаємо, що сусідній район Авдіївки ISW завжди розглядає окремо від Донецька, маючи на увазі під останнім Мар’їнський (Курахівський) напрямок. Однак ми не помітили альтернативних повідомлень про просування ворога минулої доби в цьому районі.

А Генеральний штаб Збройних сил України в оперативній інформації за 23 години 25 травня про дану ділянку фронту розповів наступне:

«Спочатку доби напружена ситуація була на Курахівському напрямку. На цей час тут нараховується 14 бойових зіткнень. Загарбники намагаються просунутися в районах населених пунктів Красногорівка, Парасковіївка та Водяне. Сили оборони вживають невідкладних заходів щодо стабілізації обстановки та стримування ворога, що переважає.

Попередні втрати противника на цьому напрямку склали майже 90 окупантів вбитими та пораненими. Знищено одну БМП, одну МТЛБ та три одиниці автомобільної техніки. Також пошкоджено один танк». 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018 - 12:17
Норвежская обсерватория в городе Сенья запечатлела на видео необычайной красоты северное сияние, которое назвали Аврора Бореалис. Синие, желтые  и зеленые волны перекатывались по ночному небу, создавая шедевральное зрелище. Небо буквально ...

В Виннице мужчина создал лыжи для хождения по воде, видео

13.08.2021
Две березовых ветки, пластиковые трубы, ...

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019
В России в здании Санкт-Петербургского ...

Появилось видео ночного боя под Авдеевкой

30.10.2017
Пресс-центр штаба АТО показал видео ...