Окупанти просунулися на захід від Авдіївки

Російські окупанти захопили значні території західніше Авдіївки включно з частиною села Сєверне (південніше Ласточкиного). Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за 22 лютого, на якому він червоними пунктиром і штриховкою позначив території, на яких вже закріпилися загарбники. Також відчутно в наш бік розширилася сіра зона.

Підтверджують просування агресора і наші захисники, які ведуть свої Телеграм-канали. Наприклад, «ШО НА ФРОНТІ?»: «Орки просуваються на захід від Авдіївки у напрямку до Ласточкиного, мають просування вперед. Дуже важко».

Лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів про ситуацію більш точно, що чітко відповідає мапі «DeepState»:

«Противник намагався сходу оволодіти населенням пунктом Ласточкине, що в нього не вийшло через мінні поля та грамотну оборону наших військ. Тепер же вони намагаються його обійти через Сєверне та в напрямку Орлівки. І на півдні, і на півночі від Ласточкиного противник має успіх, особливо на півдні».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018 - 12:41
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

В квартиру Саакашвили нагрянули силовики: видео

05.12.2017
Соратник Михаила Саакашвили Давид Сакварелидзе ...

Мощный взрыв в Донецке, есть жертвы: фото, видео

03.03.2018
Как мы уже сообщали, сегодня ...

Террористы «ДНР» устроили дерзкую провокацию возле Горловки: видео

14.02.2019
Террористы устроили провокацию с гражданским ...