Окупанти просунулися на Торецькому напрямку, – «DeepState»

Російські загарбники знову просунулися на Торецькому напрямку (західніше окупованого з 2014 року великого міста Горлівка) – в районах Нью-Йорка та Дружби (у тому числі в самих цих населених пунктах).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його карти за підсумками п’ятого липня.

На ньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких за вчора встигли закріпитися загарбники. Окрім того, ми червоними стрілками вказали місця розширення сірої зони в наш бік.

Також «DeepState» підтвердив скарги бійців 206-го батальйону територіальної оборони, прикомандированого до 41-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України:

«Ми отримали дуже багато повідомлень від бійців, які містили критичний та невтішний стан справ в районі Торецька, зокрема, в населених пунктах Нью Йорк та Юр’ївка.

Військово-політичне керівництво має звернути увагу на процес управління 41 ОМБр прикомандированими підрозділами, в тому числі 206 ОБ ТрО, яка стала приводом для публічних обговорень за останні декілька днів.

Один з можливих результатів — втрата Нью-Йорку та Торецька, які стануть додатковим обтяженням для Сил Оборони, що призведе до безповоротних наслідків…  Командування 41-ої бригади зітре прикомандировані підрозділи, а ситуація лише погіршиться».

Як вже не раз бувало на цій війні спроби генералів затикати діри гарматним «м’ясом» закінчуються ще більшими територіальними провалами і втратами. При цьому фактично даремно витрачаються життя таких дефіцитних наших бійців.

Тоді як тактика спокійного організованого відступу з активною обороною призводить до менших територіальних втрат та збереження життів наших захисників.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Банда румын на ходу украла из грузовика айфоны на полмиллиона евро: видео

01.08.2017 - 17:09
Полиция Нидерландов 29 июля задержала банду из пяти человек, которых подозревают в краже айфонов на полмиллиона евро. Злоумышленники на микроавтобусе вплотную приблизились к едущему фургону, перевозившему телефоны, а затем один ...

В Харькове мажор устроил стрельбу с балкона: видео

26.10.2017
За демонстрацию стрельбы из оружия ...

В Израиле на нефтеперерабатывающем заводе прогремел взрыв: видео

25.12.2016
На нефтеперерабатывающем заводе в израильской ...