Окупанти просунулися на східній околиці Часового Яру

Російські загарбники помітно просунулися в мікрорайоні Канал (і біля нього) нескореного містечка Часів Яр на захід від раніше окупованого Бахмуту на Краматорському напрямку.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його сьогоднішньої карти за підсумками минулої доби.

На ньому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачену територію, на якій за вчора змогли закріпитися інтервенти. А ми, у свою чергу, червоною стрілочкою умовно вказали на місце зсуву сірої зони в наш бік.

Новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний» о 8:57 написав: «Противник закріпився на східній та південній околицях мікрорайону Канал на ділянці шириною до 720 метрів та продовжує штурмові дії в районі багатоповерхової забудови».

Його мапа, на якій втрачена ділянка забарвлена червоним, відповідає карті «DeepState».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Де у Вінниці розмістив свою канцелярію Симон Петлюра?

26.09.2016 - 14:55
Ошатні житлові будиночки приватного сектору, магазинчики, обласне радіо та старовинні споруди, напівзруйновані і загадкові. Досить оригінальна архітектурна композиція у самому серці міста. Чому вулиця отримала ім’я Симона Петлюри? Хто він ...

Bugatti создала велосипед стоимостью 39 тысяч долларов: видео

25.03.2017
Компания Bugatti создала при участии ...

Беспилотник научили искать мины и наносить их расположение на карту (видео)

11.12.2015
Программист Дирк Гориссен создал беспилотный ...