Окупанти просунулися на Покровському напрямку, – ISW

Російські загарбники «нещодавно» підтверджено просунулися вперед «поблизу» нещодавно окупованого містечка Авдіївка Донецької області (Покровський напрямок).

Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Нагадаємо, вчора ввечері авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував на цій ділянці фронту просування загарбників зі сторони нещодавно окупованого Нетайлового до Карлівки. У своєму телеграм-каналі він згодом це прокоментував:

«ОСУВ Хортиця публікує ураження ворога у східній частині Карлівки. Хоч в описі зазначено, що ураження в районі Нетайлового, але це вже дачі Карлівки.  Прогнозовано, але в тому районі ворога стримувати важко і навряд чи вийде довго, поки лінія бойового зіткнення не впреться у водойми».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016 - 20:04
Очередной теракт произошел в Турции — в городе Диярбакыр. Есть погибшие и раненные. На этот раз целью террористов стал полицейский бронированный автобус. Когда он проезжал мимо заминированного автомобиля, осуществили подрыв. В ...

Участок Марин Ле Пен атаковали голые девушки из Femen: видео

07.05.2017
Французские последовательницы некогда популярного движения ...