Окупанти просунулися на Покровському напрямку, – DeepState

Російські окупанти «нещодавно» підтверджено просунулися вперед «поблизу» Авдіївки. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні заявили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Деталі навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його карти за підсумками дев’ятого липня.

На ньому він маленьким трикутничком червоно-коричневого кольору показав втрачену територію біля частково окупованої Євгенівки, на якій за вчора закріпилися загарбники.

Там же, а також ближче до вільної Новоселівки Першої змістилася в наш бік сіра зона активних боїв, що ми вказали червоними стрілками.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» прокоментував ситуацію в окремому повідомленні:

«Ворог намагається закріпитися в Новоселівці Першій та взяти під повний контроль Євгенівку… Кацапи зі сходу та півночі намагаються увійти в Новоселівку Першу. Важка ситуація і на околицях Євгенівки… Ситуація біля останнього села уточнюється».

Блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 10:01 написав:

«В напрямку Новоселівки Першої орки вчора мали невелике, але просування з півночі. Ситуація там бажає бути кращою, логістика дещо ускладнена».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Заря» в Испании победила «Атлетик»: видеообзор

28.09.2017 - 22:17
Ай-да луганская «Заря», ай-да красавцы! Сегодня в Бильбао команда в рамках второго тура Лиги Европы сенсационно обыграла «Атлетик». Выездную победу украинцам принес гол, который в первом тайме на 26-ой минуте ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...

Появилось видео реакции Меркель на обращение к ней Путина

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...