Окупанти просунулися на Покровському напрямку, – «DeepState»

«Нещодавно» російські інтервенти підтверджено просунулися вперед «поблизу» раніше окупованої Авдіївки Донецької області, що з географічної точки зору виглядає досить дивно, адже дане місто вже кілька місяців перебуває в тилу загарбників.

Але саме так це, серед іншого, сформулювали у своєму сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» під час останнього оновлення (о 16:24 другого червня) своєї карти зафіксував мінімальне (у порівнянні з попередніми днями) просування загарбників на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку.

Дивись скриншот його мапи, на якому він червоно-коричневою штриховкою і пунктиром позначив втрачену ділянку північніше окупованого села Уманське. Також тут же незначно зсунулася в наш бік сіра зона, що ми вказали червоною стрілочкою.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Видео спринтерского забега носорога набирает обороты в Сети

05.08.2017 - 19:31
Бегущего по автомобильной трассе носорога засняли, а позже видео появилось на странице BBC News в Twitter. Количество просмотров «спринтера», вес которого исчисляется 2,5 тоннами, за сутки достигло 100 тысяч. Хотя ...

Мужик очень смешно почистил дымоход (видео)

02.12.2015
Для того чтобы почистить дымоход, ...