Окупанти просунулися на Покровському напрямку

Російські окупанти «нещодавно» незначно, але підтверджено просунулися вперед «поблизу» Авдіївки (нагадаємо, це містечко вже давно є тилом загарбників).

Про це в суботнішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, без подробиць заявили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Дещо неочікувано цю інформацію підтвердив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який о 16:51 вперше за дві останні доби оновив свою карту – ворог незначно просунувся у селі Нетайлове на Покровському (Авдіївському) напрямку.

Дивись її скриншоти від шістнадцятого та вісімнадцятого травня. На останньому він червоно-коричневою штриховкою забарвив втрачену територію, на якій закріпилися загарбники.

Окрім того, помітно в наш бік змістилася сіра зона, що ми вказали червоними стрілочками. Як бачимо, Збройні сили України практично залишили це маленьке село, але ворог ще не зміг окупувати його повністю.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ласточкин в «Играх приколов» представил номер с песней о проспекте Путина: видео

03.11.2017 - 23:05
Ведущий нового юмористического шоу «Игры приколов» спел крутую песню юмористического содержания «Декоммунизация». Свою группу для этого номера он назвал «Сектор реверсного газа». Слова под музыку популярного «Сектора газа» прописаны здорово ...

Появилось видео жуткой авиакатастрофы в российском Нарьян-Маре

19.12.2017
В аэропорту 24-тысячного городка Нарьян-Мар ...

Мосийчук устроил драку в облсовете Тернополя: видео

06.06.2018
Если раньше Тернополь делал всевозможные ...

Топ-5 заблуждений о сексе и беременности

18.09.2016
Достаточно нескольких прикосновений во время ...