Окупанти просунулися на півдні і півночі Авдіївки

Російські окупанти минулої доби здійснили підтверджені просування поблизу нескореної Авдіївки. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Це підтверджує і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за 26 та 27 січня. На останньому ми червоними стрілочками позначили території у приватному секторі на півдні Авдіївки, на яких вже закріпилися загарбники.

Варто визнати, що раніше це була сіра зона, напівоточена інтервентами, тому шансів на її утримання майже не було. При цьому важливо те, що лінія контрольованих Збройними силами України на півдні Авдіївки не змінилася.

А от на північних підступах Авдіївки ворог відчутно продавив сіру зону в наш бік – ми це місце умовно позначили рожевою стрілочкою. Втім, тут агресор ще не закріпився.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ющенко назвал Достоевского и Чайковского украинскими композитором и писателем: видео

27.12.2016 - 23:20
Ющенко сделал сильный ход в информационной войне с Россией Вот кого нужно назначать на должность министерства информации — Виктора Ющенко! Как он затролил Россию и элегантно надавил на великоимперскую мозоль! ...

Мэр Дрогобыча Кучма избил активиста: видео

04.06.2018
Во Львовской области мэр Дрогобыча ...