Окупанти просунулися на околиці Роботиного

Російські окупанти помітно просунулися вперед в районі звільненого минулого літа села Роботине (у тому числі в самому населеному пункті) Запорізької області. Тепер це Оріхівський, а раніше офіційно Мелітопольський напрямок.

Про територіальні здобутки ворога розповів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його сьогоднішньої карти за підсумками тридцятого травня.

Втрачену територію, на якій за вчора вдалося закріпитися загарбникам, він забарвив штриховкою та пунктиром червоно-коричневого кольору. Раніше ця ділянка була позначена, як сіра зона.

Остання при цьому в наш бік не змістилася. Однак тепер інтервенти впевнено контролюють до 5% адміністративної території населеного пункту. 90% перебуває у сірій зоні.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Уайлдер на кураже эффектно нокаутировал Ортиса в чемпионском бою: видео

04.03.2018 - 13:34
Преемник Кличко, нокаутировав кубинца Ортиса, сохранил пояс чемпиона WBC в супертяжелом весе После того, как братья Кличко покинули ринг, в супертяжелом весе снова на первые роли выходят темнокожие спортсмены. В ...

На свадьбе у чиновника жестоко избили телеведущую, видео

19.02.2018
На свадьбе харьковского чиновника уровня ...