Окупанти просунулися на нові позиції під Авдіївкою

На Авдіївському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили дев’ять атак російських окупантів в районах нескорених населених пунктів Ласточкине, Сєверне та Первомайське.

Про це у ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував відчутне розширення сірої зони в наш бік в районі Ласточкиного. Дивись для порівняння скриншоти його карти за 22 та 23 лютого. На останньому ми червоними стрілочками позначили вказані зміни.

Разом з тим «DeepState» не змінив лінію фронту в районах сіл Степове і Сєверне, фактично заперечивши, таким чином, вчорашні повідомлення про їх повну окупацію.

За його даними загарбники контролюють східну чверть Сєверного, західну – ЗСУ, центр – сіра зона. Приблизно такий же розподіл в Степовому. В Ласточкиному ЗСУ контролюють західну чверть, решта села – сіра зона.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Техника в руках дикаря – причина огромного удивления (видео)

26.10.2015 - 11:52
Оригинальный и весьма курьезный способ использования перфоратора изобрел один из подсобников, которому поручили снести стену. Конечной цели выполнения задания он вполне неплохо добивался. Но вот способ использования электроинструмента весьма озадачил ...

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...

У Ляшко нашли незадекларированные особняки: видео

28.03.2017
Пожалуй, тема «происхождения» денег для ...