Окупанти просунулися на Куп’янському напрямку, – ISW

Російські окупанти просунулися вперед на Сватівському (Куп’янському) напрямку. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Підтверджує це Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Луганщині і прилеглих районах Донеччини І Харківщини:

«З’явилися кадри, які підтверджують окупацію частини Берестового та його північних околиць. Також східніше Стельмахівки ворог просунувся в посадці. Російська армія провела нову атаку на північ від Кислівки та увійшла до перших будинків Іванівки».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» теж вказує на відповідні зміни лінії фронту. Дивись для порівняння скриншоти його карт за результатами 23 та 24 травня.

На останньому ми червоними стрілочками показали місця зсуву сірої зони в наш бік. До речі, «DeepState» вважає, що загарбники ще не встигли закріпитися на щойно захоплених територіях.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сирии ранили троих российских журналистов: появились подробности и видео

11.04.2018 - 21:28
Автобус с журналистами российских пропагандистских телеканалов сегодня в 18:2о был обстрелян неизвестными в районе восточной Гуты в Сирии. Как заявило Минобороны РФ, в результате атаки из стрелкового оружия три представителя ...

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала ...