Окупанти просунулися на Куп’янському напрямку

Російські окупанти просунулися вперед східніше нескореного прифронтового села Синьківка на північний схід від міста Куп’янськ у Харківській області (Куп’янський або Сватівський напрямок).

Про це 5 червня повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Луганській області та в прилеглих районах Харківщини і Донеччини (також Лиманський (Кремінський) і Сіверський напрямки).

Він оприлюднив мапу, на якій втрачена територія, на якій вже встигли закріпитися загарбники, забарвлена в помаранчевий колір і позначена рожевою стрілкою.

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативній інформації станом на 14:00 середи про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«Збільшилась інтенсивність штурмових дій російських окупантів на Куп’янському напрямку. Сім разів противник атакував позиції наших підрозділів неподалік Синьківки, Степової Новоселівки, Стельмахівки, Чернещини та Дружелюбівки. У напрямку двох останніх населених пунктів бої наразі тривають».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Береза вспылил на Савченко на комитете Рады: видео

05.10.2017 - 15:26
Сегодня во время рассмотрения комитетом Верховной Рады по Нацбезопасности и обороне законопроектов о реинтеграции Донбасса нардеп Юрий Береза не сдержался и накричал на коллегу Надежду Савченко. Береза стал вопрошать, что ...

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016
Недавно президент России Путин предложил ...

Куцка забил Галатасараю с 51-го метра: видео гола

02.04.2018
В матче чемпионата Турции между ...