Окупанти просунулися на Куп’янському напрямку

Після досить тривалої перерви змінилася лінія фронту на Куп’янському (Сватівському) напрямку – загарбники захопили дві невеликі ділянки в сірій зоні північніше вільного села Іванівка (східніше Куп’янська).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», позначивши втрачену територію, на якій закріпилися загарбними, червоно-коричневими штриховкою та пунктиром.

Тим часом, Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні за перші 18 годин вісімнадцятого квітня, як і в попередні дні бойових дій на цій ділянці фронту не зафіксував:

«На Куп’янському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів, проте, завдав авіаційного удару в районі населеного пункту Борова Харківської області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 20 населених пунктів, зокрема Синьківка, Петропавлівка, Степова Новоселівка Харківської області».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Луценко огласил подозрение Януковичу в государственной измене: видео

28.11.2016 - 13:16
В Святошинском суде начались слушания по делу о расстреле на Майдане людей 20 февраля 2014 года, в котором Янукович должен быть допрошен как свидетель. Генпрокурор Луценко огласил подозрение Януковичу по ...

Террористы «ДНР» запретили проезд в ОРЛО через Дебальцево

12.08.2020
Спикер пресс-центра Объединенных сил Ярослава ...

Антироссийские акции прошли в Николаеве: видео

21.03.2017
География акций против банков с ...

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019
В России в здании Санкт-Петербургского ...