Окупанти просунулися на ділянці між Кліщіївкою та Андріївкою

Російські загарбники «нещодавно» просунулися поблизу нескореного містечка Часів Яр на захід від раніше окупованого Бахмута (Краматорський напрямок). Про це без подробиць в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні заявив американський Інститут вивчення війни (ISW).

А от авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» під час сьогоднішнього оновлення своєї карти за підсумками 29 травня лінію зіткнення біля Часового Яру не змінив.

Натомість він зафіксував просування інтервентів на сусідній ділянці – між селами Кліщіївка і Андріївка південніше Бахмута, забарвивши втрачену територію, на якій за вчора встигли закріпитися окупанти, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.

При цьому сіра зона активних боїв в наш бік змістилася незначно; відповідне місце ми умовно позначили червоною стрілочкою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Реал» разгромил «Атлетико» в полуфинале ЛЧ: видео хет-трика Роналду

03.05.2017 - 00:28
Мадридский «Реал» с легкостью расправился в первом полуфинале Лиги чемпионов со своими земляками из «Атлетико» — 3:0. Как всегда в последнее время, судьбу поединка решил Криштиану Роналду, отметившийся вторым подряд ...

В Украине успешно испытали первую крылатую ракету, видео

30.01.2018
В Украине завершились первые успешные ...

Украина провела испытания нового танкового модуля «Дуплет»: видео

01.05.2018
В Украине усовершенствованный боевой модуль ...