Окупанти просунулися на Бердянському напрямку, – ISW

Одинадцятого квітня російські окупанти здійснили підтверджене просування в районі адміністративного кордону Донецької та Запорізької областей (колишній офіційний Бердянський напрямок).

Про це, серед іншого, в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» про цю ділянку фронту написав наступне:

«Орки проявляють неабияку активність. Постійний тиск піхотних з’єднань, авіації та БПЛА. Тільки за сьогоднішній день застосували 80 FPV-дронів-камікадзе по ймовірним укриттям, бліндажам, позиціям, намагаються знищувати усе, що не подобається їх оку. В тилах зводять укриття з бетонними перекриттями та готуються до більш потужних штурмових дій».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Планшет для студентов и школьников, – определен лучший по стоимости: видео

01.03.2017 - 21:33
В этой статье мы попытаемся помочь выбрать и купить недорогой и производительный планшет для студента. Хотя, для школьника он тоже вполне подойдет. Это будет нетрудно, поскольку рассмотрим одну единственную модель ...

Возле Луны пролетели три загадочных объекта: видео

29.04.2018
На относительно близком расстоянии от ...

В Верховной Раде подрались депутаты: видео

23.12.2016
В зале Верховной Рады подралась очередная ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...