Окупанти просунулися на Авдіївському напрямку в бік Уманського

Російські окупанти знову просунулися вперед на Авдіївському напрямку – зі сторони окупованого Тоненького до вільного Уманського. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 29 та 30 березня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили відчутне розширення сірої зони в наш бік.

На жаль, схоже, справджується наш прогноз про те, що ворог, швидше за все, займе всю велику рівнинну ділянку між селами Уманське, Яснобродівка та Нетайлове, адже там немає надійних природних чи штучних фортифікацій.

Але далі просунутися інтервентам буде вкрай важко, оскільки вони впруться у великі водойми та домінуючі висоти. Можна припустити, що Сили оборони одразу планували такий розвиток подій і будують основну лінію оборони саме на цьому рубіжі.

Тим часом блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 9:46 написав: «Орки мають просування на Авдіївському напрямку».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтожения российского вертолета в Сирии (видео)

24.11.2015 - 22:44
В сети появилось видео того, как был сбит российский вертолет, который был направлен на поиски пилотов, которые катапультировались с подбитого турецким истребителем бомбардировщика Су-24. Напомним, сирийцы пообещали обменять тело одного ...

Появилось видео ракетного удара террористов по Водяному

20.03.2017
Военное телевидение Украины опубликовало видео ...