Окупанти просунулися до траси Покровськ – Костянтинівка

Російські загарбники відчутно просунулися вперед на північний захід від майже повністю окупованого селища Очеретине на Авдіївському напрямку (в бік вільного села Новоолександрівка).

Про це повідомив, зокрема, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти за 28 квітня, на якому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники.

Окрім того, ми червоними стрілочками позначили місця значного зсуву сірої зони в наш бік загалом у тому ж напрямку. Знову ж таки, агресор йде, як «ніж в масло» в наш тил, не боючись флангових ударів та загрози оточення. Телеграм-канал «Донбас Оперативний» підтверджує цей успіх інтервентів і пояснює ціль такого удару:

«Окупанти просунулися на північний захід від Очеретиного на ділянці завширшки до 1,2 кілометри та на глибину до 1,71 км і зайняли висоту 245. Близько 13 км від Очеретиного залишилося пройти оркам для перерізання ключової траси Покровськ — Костянтинівка…»

Повірити в те, що агресор зможе це зробити, вкрай складно. Однак значні успіхи ворога в районі Очеретиного не дозволяють виключати таку можливість. Якщо Збройні сили України не зможуть протидіяти цьому плану, це означатиме у перспективі втрату великої частини Донецької області з містами Торецьк і Костянтинівка…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

7 заброшенных суперпроектов СССР (видео)

18.11.2015 - 14:36
Немало лет прошло после развала СССР, но масштабы проектов поражают до сих пор… Союз мог себе позволить, за счет благосостояния граждан, воплощать в реальность грандиозные суперпроекты, которые не каждый человек ...

«Реал» разгромил «Ювентус» в 1/4 ЛЧ: видео фантастического гола Роналду

03.04.2018
Мадридский «Реал» фактически обеспечил себе ...

НАБУ показало видео обыска Розенблата на борту самолета

20.10.2017
НАБУ обнародовало видео, на котором ...