Окупанти просунулися до Торецька, – ISW

Російські окупанти підтверджено просунулися вперед в районі Торецька. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні заявив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Підтверджує це і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його карти за підсумками шостого липня.

На ньому він червоно-коричневим пунктиром позначив втрачену ділянку в районі Південного і Залізного, на якій за вчора закріпилися загарбники. Окрім того, ми червоними стрілочками вказали місця розширення сірої зони активних боїв в наш бік у Нью-Йорку.

Тим часом фронтовий волонтер Сергій Стерненко вслід за «DeepState» обвинуватив командування 41-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України у використанні наших захисників в якості гарматного «м’яса».

Тільки на відміну від «DeepState» Сергій Стерненко обвинуватив безпосередньо командира бригади і назвав його ім’я та прізвище:

«Полковник Сергій Ромашка, командир 41 ОМБр вважає що воює тільки той командир, у якого високі втрати… Якщо так триватиме далі, на нашу країну чекає без перебільшення катастрофа. Змінимось або загинемо».

Раніше на командування масово скаржилися бійці, в першу чергу, прикомандированих до бригади підрозділів.

Суть проблеми полягає в тому, що бажання втримати позиції будь-якою ціною в умовах тотальної переваги ворога обертається і втратами територій, і загибеллю боєздатних бійців, резервів поповнення яких Україна фактично немає.

Тому розумнішим був би обережний «резиновий» відступ з активною обороною, який і економить життя оборонців, і зменшує просування агресора, і збільшує його втрати.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

18.08.2018 - 16:01
Объявление в фойе Одесского театра: «Администрация за оставленные вещи переживает, но ответственность все равно не несет». — Тебе не мешает то, что ты левша? — Нет. У каждого человека свои ...

Джошуа на кураже побил Владимира Кличко в чемпионском бою года: видео

30.04.2017
Великий украинский чемпион Владимир Кличко ...

Собака повторила трюк Мэрилин Монро (видео)

30.11.2015
Многие помнят трюк Мэрилин Монро ...