Окупанти просунулися до Старомайорського та Урожайного

На Оріхівському напрямку минулої доби російські окупанти чотири рази атакували позиції Сил оборони в районах звільнених минулого літа сіл Старомайорське Донецької області та Роботине Запорізької.

Повідомивши про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», пресцентр Генерального штабу Збройних сил України не вказав, чим саме ці штурми закінчилися.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне зміщення сірої зони в наш бік біля вищезгаданого Старомайорського та сусіднього Урожайного (минулого літа цю ділянку фронту офіційно називали Бердянським напрямком).

Дивись для порівняння скриншоти його карти за п’ятнадцяте та шістнадцяте квітня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування загарбників.

Можна сказати, що воно мінімальне. Однак, якщо зважити, що в попередні дні тут теж мали місце подібні просування, то ситуація досить тривожна.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американские военные обзаведутся «космолетом»: видео

25.05.2017 - 16:45
К 2020 году американская армия может получить летательный аппарат, способный ежедневно доставлять грузы на орбиту Земли. Вчера, 24 мая, пресс-служба Агентства перспективных оборонных проектов (DARPA) Министерства обороны США сообщила о ...

Тетерук в Раде огрел Семенченко по голове: видео

06.10.2017
Мы уже сообщали, что сегодня ...

Телеканал Конгресса США стал жертвой Раши Тудей: видео

13.01.2017
Дональда Трампа долго убеждали в ...